قوانین خرید اپل آیدی و کاربرد آن تماس با پشتیبانی

قوانین فروشگاه آی اپل کارت :

1: بعد از خرید اپل آیدی ، مالکیت آن با شماست و اطلاعات آن از فروشگاه حذف خواهد شد پس در حفظ اطلاعات اپل آیدی کوشا باشید .

2: اپل آیدی خریداری شده توسط شما فاقد موجودی می باشد و این هزینه صرفا جهت ساخت آن با توجه به مشکلات و تحریم های کنونی خواهد بود.

3: در صورت خرید "اپل آیدی با ایمیل شما" باید اپل آیدی بصورت غیراتوماتیک روی ایمیل شما ساخته شود از این روی ممکن است 1 الی 48 ساعت بطـول بیانجامد.

4: در صورت خرید "اپل آیدی با ایمیل شما" اگر روی ایمیل وارد شده در هنگام خرید، از قبل اپل آیدی ساختــه شده باشد بـدون هماهنگی یک اپل آیدی آماده برای شما ارسال خواهد شد .

5: در صورت خرید "اپل آیدی با ایمیل شما" اگر ایمیل وارد شده در هنگام خرید، از سرویس دهنده AOL.com و iCloud.com باشد بـدون هماهنگی یک اپل آیدی آماده برای شما ارسال خواهد شد ، زیرا امکان ساخت اپل آیدی از این سرویس دهنده ها وجود ندارد .

6: فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی نسبت به تغییر ایمیل و رمز عبور توسط کاربر ندارد و عواقب احتمالی آن به عهده خریدار می باشد.

7: مبلغ واریزی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد.

 

.::توجه::.
- پس از دریافت اپل آیدی، حتماً و الزاماً از تغییر آی پی استفاده نمایید تا در آینده دچار مشکلات متعدد نظیر دریافت ارور Not Active یا Verification Failed نشوید.

- در صورت تنظیم کردن اپل آیدی روی iCloud، به هیچ وجه گزینه Find My iPhone یا Activation Lock را فعال نفرمایید. این بند از آن جهت اهمیت دارد که اپل تمامی آی پی های ایران را مسدود کرده است و در صورت فعال شدن گزینه های مذکور و مشخص شدن Location ایران، اپل آیدی به طور کامل غیر فعال خواهد شد.

- در صورت رعایت نکردن بندهای بالا، هیچ مسئولیتی با آی اپل کارت نیست و اپل آیدی از پشتیبانی خارج می گردد.