اپل آیدی فیزیکی | آی اپل کارت

قوانین خرید اپل آیدی و کاربرد آن تماس با پشتیبانی

اپل آیدی در فروشگاه ها

در خارج از محیط اینترنت و بخصوص در فروشگاه هایی نظیر بازار موبــایل ایران و علاالــدین تهران و یا هر فروشــگاهی دیگر، بعد از فروش یکی از محصولات اپل نظیر آیفون، آیپد و آیپاد و یا حتی مک، خریداران آن ها به اولین چیزی که برای استفاده از دیوایس خود نیاز دارند اپل آیدی معتبر است.

زمانی که خریداران از فروشــگاه ها تقاضای اپل آیدی دارند، فروشگاه ها یا بدلیل محدودیت های داشتن ویزا کارت و یا محدودیت های آی پی و ارورهای آیتونز و... از ساختن اپل آیدی برای کــاربران اپل امتناع می کنند و یا با تحمـل دردسـرهایی برای مشتریان خود اپل آیدی می سازند و به آنها تحویل میدهند. اما بحـث و جدل زمانی شکل میگیرد که مشتری بعد از گـذشت ماه ها درحالی که پسورد خود را فـراموش کرده است به فروشگاه شما مراجعه میکند و از شما سوالات امنیتی و ایمیل ریکاوری را سوال می کند و شمایی که به سختی خود مشتری را به جا می آورید در جواب دادن به آن اظهــار بی اطلاعی میکنید در حالی که میبینید بدلیل فعال بودن آیکلود حتی دیوایس مورد نظر بدون داشتن پسورد اپل آیدی قابل استفاده نیست!

 

اپل آیدی فیزیکی

آی اپــل کارت در نظر دارد با ارائه اپل آیدی بصورت فیــزیــکی در فروشــگاه های معتبر مشــکلات احتمالی و دردسـرهای موجود برای فروشندگان گرامی را رفع نماید. فروشندگان عزیز میتوانند با تهیه پکیج های ۲۰ عددی و ۵۰ عددی اپل آیدی فیزیکی علاوه بر قیمت مناسب وجهه کاری خود را افزایش داده و اپل آیدی را همانند یک گیفت کارت فیزیکی به مشتری تقدیم نمایند. با این کـار اطلاعاتی نظیر تاریخ تولد، سوالات و جـواب هایی امنیتی و ... روی کارت درج شده و مشتری حتی در صورت فراموشی پسورد خود براحتی قادر به ریکاوری پسورد می باشد.

 

اپل آیدی فیزیکی

 

نحوه خرید و سفارش

در خرید اول کمی حق دارید که نگران باشید! اما فروشگاهی که روبروی شماست معتبر ترین فروشگاه اپل آیدی است، چرا که تنها سایتی است که وابسته به سایت های اپلی فعال نظیر Apple-iOS.ir و CafeApple.Net است پس با اطـمینان خـاطر خرید کنید! چرا که این دو سایت خود را موظف به رفع مشکل احتمالی شما میدانند.

در صورت تمایل به خرید و یا اطلاع قیمت از اپل آیدی فیزیکی با شماره - تماس حاصل فرمایید.

 

اگر مایل به ریکاوری اپل آیدی کارتی یا حذف آیکلود آیفون آیپد و اپل واچ خود می باشید ٬ می توانید از سایت تمام اتوماتیک آیکلود آنلاکر مراجعه فرمایید .